Welcome to our online store !

Akmenos kaime šalia Trakų

1 Žvaigždutė2 Žvaigždutės3 Žvaigždutės4 Žvaigždutės5 Žvaigždutės (Skelbimas neturi įvertinimų. Būkite pirmas)
Loading...
Vardas arba įmonė: Antonina Miestas: Trakų r. Papildomi miestai: Trakų r. Telefonas: +37065659500

Puiki vieta ĮSIRENGTI KAIMO SODYBĄ AR NAMĄ pastoviam gyvenimui
Parduodamas sklypas 3,45 ha žemės su labai prasta medine sodyba, šalia Trakų miesto, 250 metrų iki vieno iš švariausių Lietuvos ežero ,,Akmena'', sklypas ribojasi su upeliu, yra prūdas, šulinys, trifazė elektra, yra akmeninis rūsys, sodas. Įspūdingo grožio apylinkės, puiki vieta poilsiui, sodyba supa žaluma, norintiems pabėgti nuo miesto triukšmo ir dulkių. Netoliese yra keletas ežerų. Iki Akmenos ežero 250 m. Sodyboje yra 5 pastatai. Iki sodybos nuo asfaltuoto kelio 0,8 km. Neasfaltuoto kelio būklė prižiūrima. Žiema kelias valomas. Nuo sodybos iki Trakų pilies vos apie 2 km. Iki Vilniaus centro 30km . Geras privažiavimas.
Ideali vieta įsirengti sodybą ar namą pastoviam gyvenimui . Visas sklypas yra Trakų istorinio nacionalinio parko teritorijoje. Žemės plotas yra kalvotas. Tai puiki investicija su galimybe plėtoti verslą.
Jei ieškote sodybos vaizdingoje vietoje – skambinkite, aprodysime, galbūt būtent čia ir yra, ko Jums reikia. Tai puiki investicija jaukiai sodybai. Kaina TIK 69 tūkst. EUR (Kaina derinama).
Galima skambinti ir savaitgaliais. Išsamesnė informacija susisiekus su mumis (+370 656 59 500, antaninavv@gmail.com).

Parašyti skelbimo autoriui

Populiariausi