Welcome to our online store !

Gėlės į namus Klaipėdoje

Vardas arba įmonė: FloristikosNamai Miestas: Klaipėda Telefonas: +37068053931 Tinklapis: https://www.floristikosnamai.lt/

Mūsų teikiama paslauga : Gėlių pristatymas į namus Klaipėdoje. Gėles, bei kitos dovanas pristatome Jūsų pasirinktu laiku, esant poreikiui galime pristatyti per 3 darbo valandas nuo pateikto užsakymo laiko. Šiuo metu gėlės į namus pristatomos tik Klaipėdoje, bei aplinkiniuose miesteliuose. Gėlių pristatymas Klaipėdoje vykdomas nemokamai, pristatant į užmiesčius taikomas nedidelis papildomas mokestis. Įteikiant gėles visada pridedame atviruką su Jūsų nurodytu tekstu, tad gėlių / dovanos gavėjas žinos nuo ko gavo dovaną. Taip pat prie gėlių galite pridėti ir saldžią dovaną kurią taip pat įteiksime kartu su gėlėmis.

Pastoviems klientams dažnai siūlome įvairias nuolaidas. Norint gauti nuolaidą prisiregistruokite prie šio puslapio (tai padaryti galite tik pateikę užsakymą). Kai sekantį kartą pateiksite užsakymą gausite nuolaidą. Gauti nuolaidą galite ir pateikę užsakymą pirmą kartą, tai padaryti galite įvedę nuolaidos kodą 'KLAIPEDA'. Kodas aktyvuosis tik užsakius už 40€ ar daugiau.

Garantuojame jog gėles pristatysime šviežias, bei puikios kokybės ir viską pristatysime laiku.

Mūsų siūlomas asortimentas : rožių puokštės, gėlių dėžutės, puokštės, rožės, skintos gėlės, dovanos, bei saldžios dovanos. Tikimės jog galėsime Jums padėti!

Parašyti skelbimo autoriui

Gaukite pasiūlymus

Parašykite iš karto visiems jūsų pasirinktos kategorijos skelbimų autoriams.

Populiariausi