Welcome to our online store !

TRANSPORTO VADYBININKŲ MOKYMO KURSAI VILNIUJE

1 Žvaigždutė2 Žvaigždutės3 Žvaigždutės4 Žvaigždutės5 Žvaigždutės (Įvertinimų:1, vidutinis balas: 5,00)
Loading...
Vardas arba įmonė: Mokymo centras „9 sritys“, UAB Profesija: Mokymai Adresas: JustIniškių g. 14c Miestas: Vilnius Papildomi miestai: Akmenės r. Alytaus r. Alytus Anykščių r. Birštonas Biržų r. Druskininkai Elektrėnai Ignalinos r. Jonavos r. Joniškio r. Jurbarko r. Kaišiadorių r. Kalvarija Kaunas Kauno r. Kazlų Rūda Kelmės r. Klaipėda Klaipėdos r. Kretingos r. Kupiškio r. Kėdainių r. Lazdijų r. Marijampolė Mažeikių r. Molėtų r. Neringa Pagėgiai Pakruojo r. Palanga Panevėžio r. Panevėžys Pasvalio r. Plungės r. Prienų r. Radviliškio r. Raseinių r. Rietavas Rokiškio r. Skuodo r. Tauragės r. Telšių r. Trakų r. Ukmergės r. Utenos r. Varėnos r. Vilkaviškio r. Vilniaus r. Vilnius Visaginas Zarasų r. Šakių r. Šalčininkų r. Šiauliai Šiaulių r. Šilalės r. Šilutės r. Širvintų r. Švenčionių r. Telefonas: +37067050507 Tinklapis: www.9sritys.lt

Nuolat rengiami transporto vadybininkų mokymo kursai pasiruošti transporto vadybininko egzaminams, kurie laikomi Lietuvos transporto saugos administracijoje (LTSA).

Kursų trukmė – 3 dienos (nuo 9 val. iki 17 val.), kartą per mėnesį vyksta ir vakariniai – 5 dienų kursai nuo 17 val.

Mokymų metu dalyviams:
 * išduodame susistemintą ir nuolat atnaujinamą mokomąją medžiagą,

 * sudarome galimybę nuotoliniu būdu tikrintis žinias – spręsti testus ir praktines užduotis iš egzamino pagrindinės dalies ir papildomų dalių – krovinių vežimo vidaus ir krovinių vežimo tarptautiniais maršrutais, prisijungus prie mokymo centro domenų bazės,

* testai ir praktinės užduotys labai panašios savo turiniu ir atsakymais kaip ir egzaminuojančios institucijos – LTSA.
_______________________

Mokymų dalyviai gali pasirinkti:

MAXI paketas

Į transporto vadybininkų kursų kainą įskaičiuota:

 * Mokomoji medžiaga (leidiniai pagal atskiras egzamino dalis) – leidiniai po kursų lieka Jums;

 * Prisijungimai prie testų pagal atskiras egzamino dalis – kiekvienas prisijungimas galioja po 30 parų:
 1) Kiekvieną testų dalį Jūs aktyvuojate atskirai prisijungę prie testų programos įvedę prisijungimo vardą ir slaptažodį.

 2) Testuose klausimai tik iš tos konkrečios egzamino dalies, prie kurios prisijungiate, pvz., prisijungus prie Pagrindinės dalies, klausimai bus tik iš tos dalies, kaip ir laikant egzaminą.

 3) Testai, praktinės užduotys savo turiniu ir atsakymais panašūs kaip ir Lietuvos transporto saugos administracijoje (LTSA).
________________________

MIDI paketas

Į transporto vadybininkų kursų kainą įskaičiuota:
 * Mokomoji medžiaga (leidiniai pagal atskiras egzamino dalis) – 1 mėn. Leidiniai grąžinami Mokymo centrui „9 sritys“;

 * Prisijungimai prie testų pagal atskiras egzamino dalis – kiekvienas prisijungimas galioja po 14 parų:

 1) Kiekvieną testų dalį Jūs aktyvuojate atskirai prisijungę prie testų programos įvedę prisijungimo vardą ir slaptažodį.

 2) Testuose klausimai tik iš tos konkrečios egzamino dalies, prie kurios prisijungiate, pvz., prisijungus prie Pagrindinės dalies, klausimai bus tik iš tos dalies, kaip ir laikant egzaminą.

 3) Testai, praktinės užduotys savo turiniu ir atsakymais panašūs kaip ir Lietuvos transporto saugos administracijoje (LTSA)
______________________

Galime pasidžiaugti, kad net 95 proc. išklausiusių kursus asmenų egzamino pagrindinę ir papildomas dalis išlaiko iš pirmo karto.

Išsamiau:

TRANSPORTO VADYBININKŲ KURSAI PASIRUOŠTI EGZAMINUI LIETUVOS TRANSPORTO SAUGOS ADMINISTRACIJOJE (LTSA)

Išankstinė registracija į kursus telefonu 8 670 50 507, el. paštu info@9sritys.lt arba užpildžius registracijos formą svetainėje http://www.9sritys.lt/mokymu-tvarkarastis/

Parašyti skelbimo autoriui

JustIniškių g. 14c
Gaukite pasiūlymus

Parašykite iš karto visiems jūsų pasirinktos kategorijos skelbimų autoriams.

Populiariausi